,

CAT NATURAL BIOLITTER 10L

3.60

Looduslik kassiliiv saepurust ja heina biomassist meeldib teie kassile! Parim kassiliiv Cat Natural Biolitter on toodetud Eestis okaspuu saepurust ja heina biomassist.

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: ,

MIKS VALIDA CAT NATURAL BIOLITTER?

Üle poole sajandi on kassiliiva tehtud savist. Tõsiasi on see, et savi ilma lisanditeta ei seo lõhna, eraldab tolmu ja seda on vaja kaevandada. Looduslik kassiliiv Cat Natural Biolitter on tehtud loodussõbraliku tehnoloogia abil, imab kiiresti niiskust ja seob lõhna, säilitades need omadused pikaks ajaks ning on loomadele ohutu. Selle komponente ei ole vaja kaevandada ning looduslik tooraine ei saa kunagi otsa.

Saepurust ja heina biomassist tehtud looduslik kassiliiv meeldib teie kassile! Seal on kõik looduslikud lõhnad, mida teie lemmik naudib.
Üks kott Cat Natural Biolitterit (5 kg) võimaldab teil unustada liivakasti probleemi mitmeks nädalaks!

Kassiliiv saab kiiresti otsa, kassile ei sobi liivakasti sisu ja liiv läheb korteris laiali? Tuttav olukord iga kassiomaniku jaoks. Ärge muretsege ‒ Cat Natural Biolitter aitab selle probleemi lahendada, kuna tänu looduslikele kiududele on tootel mitu suurepärast omadust:

• imab hästi ning hoiab niiskust ja lõhnu
• ei sisalda mineraalset tolmu
• ei kleepu kassi käppade ega karva külge
• kotist jagub kuni 40 päevaks!

KUIDAS KASUTADA?

Enne Cat Natural Biolitter kasutamist puhasta kassi tualett või linnupuur. Vala kassi tualetti või linnupuuri umbes 2 cm paksune allapanu kiht. Eemalda kassi või linnu tahked väljaheited regulaarselt ja asenda vajadusel kogu allapanu uuega. Kui Te kasutate Biolitter esimest korda, siis on soovitav sellele lisada Teie kassi poolt varem kasutatud allapanu umbes üks kühvlitäis. Biolitter on WC-st alla lastav ja aias komposteeritav. Enne WC-sse heitmist tutvuge oma vee ettevõtte tingimustega.

Mõõtmed 20 × 20 × 40 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “CAT NATURAL BIOLITTER 10L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga